PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119090}
5,5 7 231
ocen
5,5 10 1 7231
4,7 3
oceny krytyków
Tamara
powrót do forum filmu Tamara

Pierwsze pół godziny napawało optymizmem przynajmniej co do scen śmierci zrealizowanych w naprawdę dobrym stylu z niezłym gore ( przynajmniej te pierwsze kilka ) aż byłem zdziwiony że jest tak dobrze. Niestety dalej było już tak jak myślałem, czyli tragicznie, i nie chodzi mi tu o dramaturgię. Aktorstwo leżało i wołało o litość, zakończenie to koszmar czterolatka w żłobku, a reżyserka na poziomie filmiku studniówkowego. Jedyne co trzyma do końca przy ekranie to główna bohaterka. Tamara jest śliczna i śmiało mogłaby rzucić na mnie zaklęcie gdyby była ciut starsza :) Podsumowując, film dla gimbusów, poważni fani horroru nie mają tu czego szukać.

użytkownik usunięty
maurycy_86

A napiszę coś, akurat rok minął, a tu cisza. A ona najmłodsza nie jest. Ma 33 lata, czy coś koło tego. Jedyny film w którym mi się podobała, to Step up - dlatego, że jej wcześniej nie znałam i wyglądała tam młodo i czarująco.
Właśnie obejrzałam, film słaby;/ Tamara - koszmarna aktorka i przeciętna z wyglądu, jej pierwsza (frajerka) i ostatnia (gnijące zombie) wersja najlepiej mi się podobały ;-) Ale jej dwie koleżanki, prześliczne ;-) A i małe cycki i brak talii, ale nogi miała świetne ;-)
Film trochę śmieszny, nie, nie zabawny ;-)

Rok minął a tu cisza ? Wybacz ale nie rozumiem... w momencie kręcenia filmu miała 25 lat także faktycznie mogła mnie rzucać na kolana :) Oj nie bądź już taka bezlitosna dla niej. Uważam że po prostu ma coś w sobie tak jak panna McCord. Nie musi mieć to koniecznie związku z jej talentem czy wyglądam. Kobiety czasem po prostu mają coś co sprawia że w oczach konkretnych mężczyzn są wyjątkowe. I w tym cała magia :) A co do samego filmu to szczerze mówiąc już prawie w ogóle go nie pamiętam a to świadczy jedynie o jego słabości.

użytkownik usunięty
maurycy_86

Rok miął od czasu Twojej wiadomości i nikt Ci nie odpisał, o to mi chodziło ;-)
Ojej powiem Ci że AnnaLynne (bo o nią Ci chodzi?) jest według mnie najpiękniejszą aktorką ;D Po prostu kocham tę kobietę i sama chciałabym wyglądać tak jak ona, a zresztą aktorzy i przyjaciele z planu i ludzie z jej otoczenia, wypowiadają się, na jej temat, że jest to bardzo energiczna, wesoła i przyjazna dziewczyn, bardzo ją lubią! Ja już uwielbiam jest cudowna i bardzo piękna. Porównując te dwie panie, to postawiłabym Annę na 1 a Tatum na 100 ;-) Od razu widać która bardziej kobieca :-D
Ale to moje zdanie. I zgadzam się, że McCord ma w sobie to coś!

Wiem że ją lubisz bo już na którymś forum o niej pisaliśmy. Ja co prawda oglądałem z nią bodajże ze 3 filmy ale w pełni się zgadzam - zdecydowanie ma to coś :) i nie musisz życzyć sobie jej wyglądu, to tylko powierzchowność - to co najpiękniejsze to coś czego nie da się zobaczyć ...

użytkownik usunięty
maurycy_86

Gadałam z kimś, ale nie wiedziałam że z Tobą;-) Witaj :-D

Witaj :) znasz jeszcze jakieś wyjątkowe lecz mało znane aktorki którym można się przyjrzeć ?

użytkownik usunięty
maurycy_86

Wiesz co muszę się zastanowić, ale jak coś mi wpadnie do głowy to Ci napiszę, pierwsza która przychodzi mi na myśl, to Emma Roberts - suczasta, wredna, ale buźkę i ciałko ma zajebiste ;-D Ostatnio widziałam ją w American Horror Story: Sabat, Millerowie, a kiedyś jeszcze w jakimś filmie, wg mnie jest mało znana...
Jej koleżanka z AHS - Lily Rabe - wg mnie bardzo seksowna kobieta i w filmach ładnie sie prezentuje, miło na nią popatrzeć, ale to głównie w AHS
http://static3.wikia.nocookie.net/__cb20131101132443/americanhorrorstory/de/imag es/0/0b/LilyRabe1.jpg
Jak coś mi wpadnie do głowy to Ci napiszę.

użytkownik usunięty
maurycy_86

Kate Mara - z ryja mi się nie podoba, ale wiem, że kolesiom podoba się bardzo, więc podsyłam ^^

Jak dla mnie ta Rabe to nic specjalnego, Roberts faktycznie suczasta czyli nie w moim typie, ale oglądałem z nią "Krzyk 4" i tam zwróciła moją uwagę inna aktorka - Hayden Panettiere.
Kate Mara - charakterystyczna uroda i potencjał aby grać coś więcej niż słodkie idiotki, także rozumiem czemu może wydawać się seksowna, choć mnie osobiście nie kręci. Jeśli już przy takich charakterystycznych i wyrazistych pannach jesteśmy to muszę wspomnieć o Rooney Marze - talent i ma to "coś" .

użytkownik usunięty
maurycy_86

O porównując siostry to Rooney, to Numer 1!! Uwielbiam ją ;-)
Właśnie Rabe zachwycająca nie jest, ale w American Horror Story, była świetna, grała seksowną pokojówkę ;D z Trzech AHSów w jedynce była najseksowniejsza, później 3, a na końcu 2 sezon...
Wiesz ja też oglądałam parę filmów z aktorami jednego momentu, ale kompletnie nie skojarzę teraz ;-)
Hayden kojarzę z filmów, ale jak dla mnie wygląda jak dziecko ;-) Bo głównie pamiętam ją jak grała w filmach dla dzieci ;D hehehe

Miłe dla oka:
Peyton List I taka naturalna (jeśli poszukasz w google, to wyskoczy Ci taka blond małolata - to nie ona:-D) podam Ci link http://www.filmweb.pl/person/Peyton+List-298642,
Przedwczoraj oglądałam Czarnobyl. Reaktor strachu i była tam taka blondi i brunetka - brunetka u mnie na duży plus :-D Oto one:
Olivia Taylor Dudley - może Ci się spodoba, choć trochę lalkowata....
Devin Kelley - brunetka
Zbyt obszerną filmografia to się pochwalić nie mogą, ale może wyglądałyby zupełnie inaczej w innych filmach?

Cameron Goodman - typowa laleczka barbie :-) Np w: Autobus z lotniska - razem z Peyton List



AHA ! Jakiś czas temu oglądałem taki film "Niewidzialny" i tam też grała bardzo ciekawa dziewczyna Margarita Levieva. Nic więcej z nią nie oglądałem ale w tym filmie podobała mi się. Miała w sobie i smutek i gniew, ciekawa uroda.

użytkownik usunięty
maurycy_86

Nawet niezła ;-) Bez makijażu jest również ładna, tzn bez ostrego makijażu ;D

A podam Ci prześliczną kobietę;-) Ciało i uroda - marzenie kobiet! żałuję tylko, że nie zagrała w wielu filmach, kojarzę ja tylko z "New girl" Hannah Simone
http://www.filmweb.pl/person/Hannah+Simone-675873/photos#


Inna blond laska, tzn gra głupią blondynkę, ale widziałam ją w serialu Drop Dead Diva i po prostu była genialna!! ;-)
http://www.filmweb.pl/person/April+Bowlby-619896

Jej koleżanka z planu: niezwykle ponętna i seksowna, gra pewną siebie, silną kobietę, ale znam ją tylko z tego serialu
http://www.filmweb.pl/person/Kate+Levering-153762


Pewnie ją znasz, faceci za nią szaleją: Minka http://www.filmweb.pl/person/Minka+Kelly-196472

Wiesz jeszcze miałam dwie na uwadze, ale wyleciały mi z głowy.... Znajdę i Ci podeślę ;-)

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/person/Allison+Williams-1601909

Trochę starsza ode mnie ze ślicznym uśmiechem ;-)

Uuu trochę tego to jest. Pooglądam te panny i napiszę ci co sądzę.

Z tej wesołej gromadki którą mi podałaś najbardziej przypadła mi Hannah Simone, te trzy blondaski jakoś mnie nie urzekły, a panna Williams jest ok, choć pewnie gdybym ją gdzieś zobaczył ( tz w jakimś filmie ) to pewnie nie zwróciłbym zbytnio uwagi. Przynajmniej jest najmłodsza z tej ekipy bo kurcze cała reszta już po trzydziestce. Na zdjęciach wyglądają na młodsze.
Tak czy siak, dzięki za typy :)

użytkownik usunięty
maurycy_86

Hannah jest naprawdę śliczna ;-) Ale AnnaLynne i tak wygrywa z nimi wszystkimi ^^

maurycy_86

Co to jest obciach? Wieśniacko szpanować angielskim i popełniać podstawowe błędy. Buahahaha! Ale cieć!

pazurrr1501

Akurat zacytowałem tytuł filmu więc rozumiem że amerykański autor popełnił jakiś błąd ( ? ) a cała reszta je powiela.

maurycy_86

Faktycznie. Przepraszam :)
To potwierdza, że ci amerykanie z angielskim są jacyś dziwni...

ocenił(a) film na 7
maurycy_86

Nie nie oszukujmy się, gdyby nie Jenna Dewan Tatum to bym tego ani nie obejrzał, przez pierwsze minuty pomyślałem sobie "kurde, oby cały film nie grała tej cnotki niewydymki" aż tu nagle Tamara w wersji terminator:D No i jak się tu nie zakochać, ja się pytam?
Jeżeli chodzi o mnie nie musiała robić czarów a już jestem oczarowany:)

Po prostu jest uosobieniem chodzącego seksu:)
...a na dodatek jeszcze pokreślili jej figurę tą kiecką i szpilkami rrrr:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones