PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693978}

Step Up: All In

Step Up All In
6,6 31 543
oceny
6,6 10 1 31543
5,3 3
oceny krytyków
Step Up: All In
powrót do forum filmu Step Up: All In

rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Nikt chyba nie spodziewał się przełomu w scenariuszu , który jest zawsze taki sam .
Rozczarowanie budzi fakt , że na ten film nie było w ogóle żadnego pomysłu .
Układy taneczne mogą zadowolić lub nie w zależności od oczekiwań - mnie zawiodły. Po bardzo udanym i ciekawym ( pomimo przewidywalności zakończenia ) Step Up 4 - obecna kontynuacja wydaje się być kiepska . Jedynie finał utrzymuje poziom poprzednich części .
Brakło mi tych momentów gdzie nie można od ekranu oderwać wzroku , a takich chwil było wiele w ubiegłych częściach - stąd moje rozczarowanie.

ocenił(a) film na 5
dominxon

Zgadzam się w stu procentach. Widac że film był robiony na siłę. W porównaniu z poprzednimi to chyba najgorsza część co z reszta widać po ocenie i box office który jest o wiele niższy niż choćby w poprzedniej części. Nawet gra aktorska mnie bardzo nie zachwyciła mimo że ci sami aktorzy którzy moim zdaniem lepiej wypadli w poprzednich filmach. Muzyka też o wiele gorsza niż zawsze, mało było nowszych, rytmicznych kawałków. Taniec, cóż, jak się komuś spodobał to ok, mnie nie zadowolił. Przy takich wynikach jestem ciekawa czy powstanie nastepna czesc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones