PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326516}
5,2 53
oceny
5,2 10 1 53
Fingerprints
powrót do forum filmu Fingerprints

W latach 50ych w miasteczku, które jakoś tam się nazywało podobno wydarzył sie wypadek kolejowy, obecnie powraca tam z odwyku Melanie. ma dobra siostrę, poczciwego ojca, pod pantoflem matki. gdybym miał taką matkę, też zacząłbym ćpać heroinę... zaraz po tym, jak poderżnął bym jej gardło :]
okoliczności wypadku okazują się coraz bardziej tajemnicze, gdy Melanie zaczyna nawiązywać kontakt duchami (a raczej odwrotnie). na dodatek ktoś zaczyna zabijać uczniów (w sumie nie tylko).
elementy slasherowe są niezłe. zabójca jest spoko, jest troszkę gore, ogólnie jest fajnie. nadprzyrodzone elementy wypadają ciut gorzej, ale ogólnie nie jest źle. filmik jest raczej głupi i zakończenie nie do końca mnie satysfakcjonuje (wyjaśnienie zagadki).film niestety raczej nie straszy, ale na pewno fanom slahserów może dostarczyć trochę rozrywki. 5.5/10

kangur_msc_CM

Gdzie znalazłes/aś ten film?? Szukam go od dłuższego czasu niestety nie mogę nigdzie go znależć....

ocenił(a) film na 6
Justine_3

przyznam ze ściągnąłem z netu
<za krótki>

kangur_msc_CM

spoko spoko ja nie glina :P
heheh a moghe wiedziec czy na torrentach czy innych takich jesli chcesz to napisz mi to na gg jesli lepiej sie z tym poczujesz <1549732> i czy wart obejrzenia....

ocenił(a) film na 5
Justine_3

ja ogladalam na netflix

ocenił(a) film na 6
Justine_3

Wlasnie kupilem na DVD...zaciekawil mnie opis...no i zaplacilem £1.50 (w Anglii) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones