PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 623
oceny
7,0 10 1 224623
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

a na dodatek

ocenił(a) film na 1

Główny bohater to arogancki, zadufany w sobie i cyniczny chłopaczek, który i nie wygląda powalająco i tańczy nie rewelacyjnie. ma ruchy ja człowiek z Parkinsonem który tańczy lambadę gdy pala mu się spodnie. paralityk... Wrr... Stracony czas. Żałosne. Twórcy "Dirty Dancing" mieli pomysł, ludzi zaczęli ściągać pomysł i wyłażą takie badziewia. Przeżerające.

użytkownik usunięty
kamila_sz25

Biedna nastolatka z milionem kompleksów... przykro mi :(

ocenił(a) film na 1

Nie osądzaj siebie tak ostro. Może kiedyś kompleksy ci miną. póki co oglądaj sobie "Step-up" i ciesz się z tego:-/

ocenił(a) film na 9
kamila_sz25

A mi się właśnie podobają cyniczni chłopcy a nie jacyś lalusie : P

Ruby_Angel

Zgadzam się ja również nie lubię facetów typu ciepłe kluchy, którzy nie mają swojego zdania.

kamila_sz25

Jeżeli Channing Tatum nie jest powalający to sorry.. ale chyba źle przeczytałam.

Ja też wolę chłopaków którzy mają swoje zdanie i potrafią o nie walczyć. Ciepłe kluchy to jakaś żenada. Bo w końcu to ja pry nim powinnam czuć się bezpiecznie [ ze świadomością że w razie czego mnie obroni ] a nie na odwrót.

Dziękuję :)

użytkownik usunięty
Clotilde

Zgadzam się Z clotilde. Channig to kawał *upy (tylko się ożenił z tą z
plakatu :D ) . Ja lubię takich facetów. Asertywni, silni, wiedzą czego chcą
a nie chodzą w ciasnych rurkach, nerdach i co ja to nie jestem. Czy moje
włosy ładnie dziś leżą? - FUUU!!
Kto lubi takich lalusi? - współczuje.

Film super :)
Trzeba sie znać na tańcu i choreografi.. a no i na zyciu!! NA problemach,
żeby to zrozumieć. Aaaa
IQ - min. 150 ;*

Facet ma być facetem, a nie drugą babą. Tatuum w filmoie to wszystko ma. !

ocenił(a) film na 7

Hahahaha

użytkownik usunięty
kamila_sz25

Halo! Panie i panowie! Zaczyna się! <leci po skrzynkę piw>

ojj biedna kamilka, a może popatrz na siebie, bo niczym nie odbiegasz pisząc tak załosny komentarz.

kamila_sz25

a mi film się podobał i nawet wydałam całe 19, 99 żeby mieć go na dvd nie no ale tak serio to nie przesadzajmy są o wiele gorsze filmy jak np. "Ciacho" polska komedia której nawet nie radze zaczynać oglądać zresztą jak większość takich filmów no ale fabuła "Step up" nawet mnie zaciekawiła, fajnie tańczyli no i aktorzy też grali w miare swoich możliwości no i to nie jest film tylko dla pokemonków gimnazjalistek czy nie wiem jak tam jeszcze ich nazywacie troche się rozpisałam ale sorry wkurzyłam się bo naprawdę to jeszcze nie jest taki zły film a ktoś kto lubi taniec napewno z chęcią go obejży, sorry za błędy ort. ale nie zwracam na to uwagi, pozdrawiam Pączek;)
P.S. tak na marginesie też jestem gimnazjalistką i nie chodze do kina tylko po to żeby powytrzeszczać gały na przystojnych aktorów także proszę zwieńcie troche swoje zdanie o gimnazjum bo to mnie troche obraża i inne normalne osoby

PaczeeeK

Kamila, piszesz ruszał się jakby mu się paliły spodnie, spróbuj najpierw ocenić siebie w tańcu, bo jest dużo stylów, o których nawet nie słyszałaś jak dla mnie nie poruszał się on jak decha, ale nie był też idealny... jakieś 7/10 biorąc pod uwagę, że wiem, iż nie jest to takie proste jak się wydaję, ale widać, że mieli trochę prób i dużo wcześniej widziałem kilka ruchów
co do reszty (osób) wybaczcie, ale po waszych komentarzach widać, że nastolatki... te wasze "sorry" dobija każdego, to jest Polska, a nie "USA", widzę, że j.angielski macie opanowany na 5, ale piszcie i mówcie w miarę jak ludzie... "sorry", jeżeli was tym uraziłem

herti407

w takim trazie przepraszam, że użyłam słowa "sorry" od dziś będę zawsze mówić przepraszam, ale nie o to mi chodziło, ale macie racje chyba nigdy nie zmienicie swojego zdania na temat nastolatków, szkoda no ale co ja moge poradzić nastolatkowie nie powinni wgl wyrażać swojej opinii i najlepiej by było gdyby ich nie było, też powinnam się zamknąć, herti wcale nikogo nie uraziłaś
pozdrawiam, Pączek

PaczeeeK

oj przepraszam niedopatrzenie herti jesteś mężczyzną???

PaczeeeK

tak, nic się nie stało ;) i nie mam złej opinii o nastolatkach uwierz, na tym polega ten wiek wykorzystywanie słów, kultura i hasła tak było i będzie (wolność słowa - w pozytywie) , ale niektórzy ludzie (niezależnie) dobijają innych...
tak ludzie JP na 100% i analfabeci jesteście dla mnie bogami i weście rubcie tak dalej, bo z kąd bendę miał inspirację (sarkazm)

herti407

*(niezależnie od wieku) taka poprawka, żeby nie było nieporozumień
analfabeci - może uznacie, że przesadzam, ale wielokrotnie się z tym spotkałem i nie chodzi o to, aby być panem przecinkiem "ą" i "ę"

ocenił(a) film na 10
kamila_sz25

Trzeba być wyjątkowo płytkim i ograniczonym, aby ocenić JAKIKOLWIEK film na 1/10. Wyjątkowo! Ponieważ na ocenę filmu, składa się wiele aspektów jak przykładowo: gra aktorska, ścieżka dźwiękowa, fabuła, przekaz, bierze się pod uwagę początkowe możliwości i następnie efekt końcowy i tak dalej i tak dalej.. Twoja ocena jest nieobiektywna i świadczy o twoim, a nie filmu, niskim poziomie, biorąc pod uwagę fakt iż wśród samych wysokich notów filmu stoi twoja bezmyślna jedynka, która świadczy o tym, że mam do czynienia z przedszkolakiem, który potrafi być jedynie albo na tak albo na nie i wstawia albo ocenę 1 albo 10. Buuu

ocenił(a) film na 7
kamila_sz25

Ja pie*dole te komentarze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones