PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 623
oceny
7,0 10 1 224623
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Zawiedziony

ocenił(a) film na 1

Niech mi ktoś wytłumaczy. Jak taki film może mieć ocenę 7? Jako kinomaniak filantrop nie potrafię
sobie tego wytłumaczyć. Fabularnie absolutne zero. Gra aktorska na niskim poziomie. Sceny tańca jak
na kiepski film ujdą dla profesjonalisty jednak to dno. Skąd więc ocena 7? Niech ktoś oceniający ten film na
więcej niż 1 się wypowie bo mam wrażenie, że film ma sporo wysokich ocen "bo mi się aktor
podoba". Niestety na filmwebie brak prawdziwych pasjonatów kina a ocena tego filmu jest
najlepszym dowodem.

PalmerChili

Zainteresowała mnie Twoja ocena tego filmu, tak różna od innych oceniających. Dziś właśnie jest ten film na tvn i obejrzę, aby się przekonać na ile Twoja opinia jest słuszna. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

"kinomaniak filantrop " hahahaha .Padłem

PalmerChili

kinomaniak "filantrop"... mnie zastanawia co z ciebie za filantrop... co do filmu jestem facetem i obiektywnie oceniając daję właśnie 7 bo film nie jest głupi czy słaby... jeśli tak myślisz sam jesteś "słaby" i śmierdzi mi tu jakąś nienawiścią właśnie do konkretnego aktora, ach te kompleksy...

ocenił(a) film na 10
Shaker82

hahaha dokładnie

ocenił(a) film na 7
PalmerChili

Mnie się nawet podobał. Raczej nie oceniam filmów poniżej 5... Jeśli juz tak zrobię to na prawdę dno. Oceniłabym nawet ten film na 8, ale dałam tyle lepszym filmom, więc wydaje mi się, że ocena 7 jest słuszna :)

ocenił(a) film na 5
PalmerChili

"kinomaniak filantrop" hahaha weź się skończ ośmieszać i nie pisz już żadnych tematów

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

Co do tańca, nie oceniałabym go tak surowo biorąc pod uwagę, że za równo za choreografie, jak i i jej wykonanie, odpowiedzialni są profesjonaliści, więc polecam nie wypowiadać się na temat tego jak osoby znające się na tym będą oceniać film od strony tanecznej :)

ocenił(a) film na 10
zizu444

dokładnie

PalmerChili

hm, może film nie najlepszych lotów, żadne arcydzieło, ale w porównaniu z innymi filmami Step Up pierwsza część jest najlepsza. reszta to gnioty. w moim mniemaniu

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Trzeba być wyjątkowo płytkim i ograniczonym, aby ocenić JAKIKOLWIEK film na 1/10. Wyjątkowo! Ponieważ na ocenę filmu, składa się wiele aspektów jak przykładowo: gra aktorska, ścieżka dźwiękowa, fabuła, przekaz, bierze się pod uwagę początkowe możliwości i następnie efekt końcowy i tak dalej i tak dalej.. Twoja ocena jest nieobiektywna i świadczy o twoim, a nie filmu, niskim poziomie, biorąc pod uwagę fakt iż wśród samych wysokich notów filmu stoi twoja bezmyślna jedynka, która świadczy o tym, że mam do czynienia z przedszkolakiem, który potrafi być jedynie albo na tak albo na nie i wstawia albo ocenę 1 albo 10. Buuu czyżby przemawiała tobą zazdrość. A co do aktora, oglądając ten film nie znałam go, a ocena wynika tylko i wyłącznie z licznych scen tańca na wysokim poziomie, bo nie patrzę sie jedynie na głównych pohaterów ale również na tło, bo staram się być obiektywna, muzyka jak dla mnie była świetna, finałowa piosenka, gdzie połączono hip hop z klasyką jest rewelacyjna, te smyki pasują tam idealnie. Masz się za znawcę a stawiasz na równi srpski film i nietykalnych czy notting film, stawiając przy każdym ocenę 1. Jesteś nieobiektywny i wręcz dziecinny szastając jedynkami jak poj*bany, za przeproszeniem, bez zastanowienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones