PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 646
ocen
7,0 10 1 224646
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Bawią mnie niektóre komentarze. „Papka dla gimnazjalistek” mówicie? A to interesujące. Papką dla gimnazjalistek może i jest ale High School Musical. Poza tym jestem ciekawa ile osób, które wypisują tutaj te swoje denne komentarze skończyło wgl gimnazjum, bo myślę że nieliczni. Chcecie tutaj być fajni, zabawni? Próbujecie zabłysnąć swoimi „wypowiedziami”? Być może…dla mnie jesteście po prostu ograniczeni umysłowo.
Co do postu jakiejś tam Kamilci_sz25. Naprawdę dziewczyno chciałabym zobaczyć jak Ty się poruszasz, pewnie miałabym niezły ubaw. Piszesz też, że główny bohater jest aroganckim, zadufanym w sobie chłopaczkiem. Zazdroszczę Ci, że jego poznałaś. Też chciałabym pewnego dnia się z nim spotkać i później ocenić.
Channing Tatum jak na białego poruszał się świetnie.
Wracając jeszcze do muzyki i do Waszych opinii:
„beznadziejny soundtrack”
„jak widze kolejnego bialasa ktory jako ziomali ma czarnuchow a wszystko to w rytmie syfu jakim trzeba okreslic rap bo przeciez to nie muzyka ;/”
„piosenki w tym filmie są do dupy”
O tak to lubię…syfem można nazwać osobę, która to napisała. Rap moi drodzy jest muzyką, jest to element kultury hh więc nie wypowiadajcie się jeżeli mało wiecie na dany temat. Zgrywacie tutaj z siebie głupio-mądrych.
Gdyby nie czarnoskórzy nigdy by nie powstał ten biały żałosny rap i hh. Gdyby nie czarnoskórzy pewnie by nie było muzyki, bo wszystko zaczęło się od nich.
Ale cóż, są ludzie i taborety prawda? Naprawdę Wy chyba macie za dużo wolnego czasu. Radzę Wam wrócić do książek, posprzątać, wyjść na spacer. Zobaczcie jest wiona, piękna pogoda. Idźcie dotlenić trochę ten swój móżdżek (albo i jego brak), zdejmijcie te zajady z ust i cieszcie się życiem, a nie tracicie czas na wypisywanie tutaj nic nieznaczących wypocin. Większość z Was jest najzwyczajniej w świecie zakompleksiona, niedowartościowana a może i nawet niedopieszczona. Wyjdźcie do ludzi, a swoje frustracje i gorzkie żale zostawcie dla siebie, bo kiedy to czytam cierpię razem z Wami.
Amen

lolka0807

"Gdyby nie czarnoskórzy pewnie by nie było muzyki, bo wszystko zaczęło się od nich. "

Po tym przestałem czytać dalej i wolę nie wdawać się z panią w polemikę. :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Creep92

I na tej zasadzie stwierdzasz, ze jesteś kimś lepszym od autorki tego postu? I że nie będziesz się zniżał do jej poziomu? Żal mi Cię miernoto. Co do samego postu, podzielam zdanie koleżanki lolki. To, że się w paru momentach zagubiła nie oznacza, że wypowiedź była pozbawiona sensu. Wręcz przeciwnie. Świetnie zrozumiałem Twój przekaz i zgadzam się z nim. Większość tych sfrustrowanych, zakompleksionych pseudo-znawców kina, nie potrafi się najzwyczajniej w świecie wyluzować i przyjąć film pod kątem dobrej zabawy a nie doszukiwania się w nim wszelakich banałów o których najczęściej nie mają bladego pojęcia.Pozdrawiam

Dzida_86

Nie manipuluj, bo ja nic nie stwierdziłem. Wam się podobał film, mi nie przypadł do gustu - ok. Ale po co wypisywać jakieś głupoty o muzyce? To o gustach się nie dyskutuje podobno, a nie o wiedzy na dany temat.

Creep92

"Gdyby nie czarnoskórzy pewnie by nie było muzyki, bo wszystko zaczęło się od nich."
No po prostu mistrzostwo swiata :)

ocenił(a) film na 7
ZbawcA

Nie brzmi prawdziwe, ale chętnie poczytałabym rozwinięcie tego zdania :))

Ja również nie uważam, że ten film to papka. Filmy, jak filmy. Jedne są ambitne mniej, drugie bardziej. Kwestia tematyki i wielu spraw. Ten jest na pewno dobrze zrobiony.

AyanoS

Film JEST papką.I tyle, nie "loffciam" nie nienawidzę.
Dziękuję

violet6288

'Rap moi drodzy jest muzyką, jest to element kultury hh więc nie wypowiadajcie się jeżeli mało wiecie na dany temat. Zgrywacie tutaj z siebie głupio-mądrych'
Aha.nie wiedziałam,że piszę do osoby inteligentnej inaczej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones