PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 876
ocen
6,9 10 1 69876
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

Denne dialogi, scenariusz okropnie przewidywalny, banalny i parokrotnie zaprzecza sam sobie, nawet zachowania aktorów tu drażnią. Lubię sobie czasami obejrzeć tego typu filmiki i z ciekawości sięgnęłam po trzecią część bez zamiaru oceniania go czy porównywania do dobrego kina ale błagam... jakiś minimalny szacunek dla widza, toć aż mózg boli od tego braku czegokolwiek w każdej warstwie tego filmu. Nawet sam temat, muzyka i układy leżą..

ocenił(a) film na 9
rojiblanca

niestety dla siebie jestes w mniejszosci.... :)

ocenił(a) film na 1
KysiuS

niestety? mi jest z tym bardzo dobrze ;]

ocenił(a) film na 9
rojiblanca

hehe coz, nie watpie :) ja tam Cie za to nie potepiam. sytuacja podobna troche z krzyzem w rzadzie. jeden ateista mowi, ze mu przeszkadza i wszyscy na niego hehe :)

rojiblanca

aż muszę napisać, przepraszam za wulgarność, ale jednak: ZAMKNIJ MORDĘ! ;)

ocenił(a) film na 2
rojiblanca

Rojiblanca lepiej bym tego nie ujęła dno dna aż przykro patrzeć ledwo dobrnęłam do końca! Może tu chodzi o efekt 3D bo fabuła jest tak tandetna i tak banalna, że aż zmusza do myślenia nad tym kto ten kicz wymyślił 5 latek? Nie chcę nikogo obrazić ale to jest kino dla idiotów sorry ...

ocenił(a) film na 1
Ryksa_2

Większość ludzi to idioci. Tak więc w ten rynek celują producenci. Jeżeli muszę być w mniejszości ponieważ nie trawie tego kiczu, to ja się z tym bardzo dobrze czuje.

LordNeo

Większość ludzi to idioci? Z Tobą na czele. Można wyrazić swoją opinię, ale bez obrażania ludzi, którzy się z tobą nie zgadzają.

ocenił(a) film na 1
sterowanawciaz

To nie obraza to fakt, 3/4 społeczeństwa w najlepszym wypadku jest inteligencji przeciętnej, to już dawno dowiedziono naukowo.

rojiblanca

Zgadzam się. Też każda część opowiada o tym samym. Beznadzieja

rojiblanca

haha to jeden z najlepszych filmów. Zachowanie aktorów? Było normalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones